Canlı Bahis Oynayanlar için Taktikler

Artık kaybetmekten sıkıldım, 1.05 orandan bile kaybetmeye başladım diyenler için hazırladığımız bu içerik ile kazançlarınızı maksimuma çıkarmanız mümkün. Aşağıda aşamalarını vereceğimiz şekilde işlem yaptığınız takdirde bir ay içinde yatıracağınız tutara göre binlerce liraya kadar kazanç elde edebilirsiniz. Fakat dediğim gibi başlangıçta cebinizde bulunan tutarın kazancınızdaki yeri çok önemli olacak. Şimdi gelelim detaylara.

GİRİŞ AŞAMASI

  1. Adım: Mariobet365’e Kayıt olun

Oranlar bakımından ve güvenilirlik olarak en sağlam firma kuşkusuz Mariobet, o yüzden size tavsiyemiz bu adrese kayıt olmanız yönünde. Ana sayfamızdan veya *Mariobet Hakkında* isimli başlığımızdan sistem hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu sisteme kayıt olmak oldukça kolaydır. Kişisel bilgilerinizi girerek sisteme bağlantı sağlayabilirsiniz.

2. Adım: Bakiye Yükleme

Birçok alternatif seçeneğiniz bulunuyor bakiye yüklemeniz için. Size tavsiyemiz ise Ön Ödemeli Kartlar seçeneği. Çünkü oldukça güvenilir ve sorunsuz bir sistemdir. Astropay, Paykasa gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Fakat bunların hiçbiri sizin işinize gelmiyorsa kredi kartı, mobil ödeme gibi seçeneklerden de faydalanabilirsiniz. Son zamanlarda çıkan Bitcoin sanal madencilik de ayrıca tavsiye edilen bakiye ekleme yöntemleri arasında yer almaktadır. Bu konudaki geniş çaplı bilgiye bu başlığımızdan ulaşabilirsiniz.

GELİŞME AŞAMASI

3. Adım: Takım Belirleme

Şimdi mantığımıza en uygun takımı belirlemeye geliyor sıra. Size tavsiyemiz, beraberliğinde ortalama 3 oran verilen bir takım seçmeniz yönünde. Maçlarının beraberlik ile sonuçlanması olasılığının %20 %30 oranında olması kâfi. Yani her 5 maçından 1’i beraberlik ile sonuçlanan bir takımı seçtiğinizde çok fazla bakiye yüklemeden bile kazanç elde edebilirsiniz.

4. Adım: Taraf Bahsi Belirleme

3. adımda sizlere beraberlikten bahsettik fakat dilerseniz galibiyetine veya mağlubiyetine de çalışabilirsiniz. Bu tamamen sizin bakiyenize ve takıma olan inancınıza bağlı bir durum. Fakat yaptığımız araştırmalar ve gözlemler sonucunda beraberlik ihtimali bir adım önde duruyor.

5. ADIM: EN ÖNEMLİ KISIM

Şimdi başlangıç için cebimizde 100 lira var diyelim ve garanti kazanç elde etmek için 2 lira ile ilk kuponu yaptığımızı varsayalım. Takımımızın ismi de Marsilya olsun. Beraberlik oranını da 3’te sabitleyelim.

İlk karşılaşmaya 2 lira oynadık ve kaybettik .     Bakiye: 98
ikinci karşılaşmaya 4 lira oynadık ve kaybettik. Bakiye: 94
Üçüncü karşılaşmaya 8 lira oynadık ve kaybettik. Bakiye: 86
Dördüncü karşılaşmaya 16 lira oynadık ve kaybettik. Bakiye: 70
Beşinci karşılaşmaya 32 lira oynadık ve kazandık. Bakiye: 70-32+(32*3)= 134.
Kısacası 5 haftada 34 lira kâr ettik.

Peki miktarı 2 değil de 200 olarak başlatsaydık ? O zaman 3400 TL kazanmış olacaktık.

SONUÇ AŞAMASI

Yukarıdaki sistem tek bir takıma göre yapılmışken, dilerseniz gün içindeki maçlara göre de yapabilirsiniz. Örneğin, İngiltere Premier Lig’te 1 gün içinde 6-7 maç oynanabiliyor. Siz o maçlardan birinde illa ki beraberlik olacağını düşünüyorsanız, günün ilk maçına 2 TL, ikinci maçına 4 TL şeklinde vererek yine kazanç elde edebilirsiniz. Bu sistem tek tük de olsa gün sonunda kayıp getirebilir fakat genele vurduğumuzda %90 ihtimalde para kazanacağınızı söylemek mümkün.

Benzer durumu Masa Oyunları üzerinde de yapabilirsiniz. Eğer masa oyunlarını öğrenmek ve bu hileyi oraya yansıtmak istiyorsanız, Mariobet365 Poker kategorisini ziyaret etmenizi öneririm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mariobet