Roulette ile Garanti Kazanç

Canlı kurpiyerlerin desteği ile hazırlanan Roulette oyunları Mariobet365 ‘in vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Fakat, genelde insanlar kaybettiklerinden yakınıyorlar. Art arda gelen 25 tane kırmızı karşısında hile olduğunu savunuyorlar. Bilinmelidir ki bu oyunda her şey şanstan ibaret. Herhangi bir taktiği var demek oldukça yanlış. 35’ten sonra genelde kırmızı geliyor diyemezsiniz. Çünkü atılan topun nerede duracağı konusunda ihtimaller her zaman belli.

Sıfıra Yoğunlaşın

1’e 35 kazandıran sıfır rakamı için şöyle bir mantıkla gitmeniz gerekir. Eğer cebinizde yeteri kadar bakiye varsa kesinlikle düşünmelisiniz. 2 lira ile başladığınızı farz edelim. Gelme olasılığı da 1/35 dediğimiz için 35 kere sıfır oynarsak ve hiçbirinde kazanamazsak -70 oluruz. 35 çevrimden sonra 4’er lira basalım. ve 15. çevrimde geldiğini düşünelim. -60 oradan geliyor. Toplamda 130 lira yatırmışız. Kazancımız ise 4*35 = 140 kısaca bu işlemden 10 lira kazanmış olduk. Tabi bunlar en düşük ihtimaller. Siz son çevrimleri kontrol edersiniz ve ona göre atıyorum 50 kere 0 gelmedikten sonra seriye başlarsanız, belki de 15. çevrimde 0 gelecektir ve siz 30 lira yatırmışken, 2*35  = 70 lira kazanmış olacaksınız.

Satırları Fark Edin

1, 2 ve 3 ile başlayan yatay şekilde ilerleyen satırlar üzerinden kazancınızı arttırabilirsiniz. Bilindiği üzere bu satırlar 1’e 3 vermektedir. Böylece yatırdığınızın 2 katı kadar ekstradan kazanmış olacaksınız. Fakat burada da sabırlı ve yeterince bakiye ile işlem yapmalısınız. Örnek vererek durumu açıklayalım.

Art arda 6 oyun boyunca 1. satırdan herhangi bir yere topun gelmediğini varsayalım. Bu durumda, yakın bir zamanda oraya gelmesi muhtemel.

İlk yatırımda 2 TL,
İkinci yatırımda 4 TL,
Üçüncü yatırımda 8 TL oynayın.

Tuttuğunu farz edelim 3. oyunda. Yatırdığınız miktar 14 TL, kazancınız 24 TL.
3 oyunda 10 TL kazanmış oluyorsunuz 2 TL ile. Miktarı daha da arttırınca kazanç oranı da artacaktır.

Kırmızı ve Siyahı Unutun

Kayıpların en büyük sebebi renklere fazla miktarda yoğunlaşmanızdan kaynaklanmaktadır. Çünkü özellikle hileli oyunlarda kullanıcılar renklere takıldığı için oyun da bunun üzerinden döner. Aslında, olması gereken rakamları hatta karışık rakamlara yönelmektir. Örneğin her oturuşunuzda 1 sayıya veya bir bölgeye yoğunlaşırsanız kazancınız renklere göre daha fazla olur.

Riskli Bir Taktik

Örneğin 13 ve 14 rakamlarını belirleyin. Geriye kalan 34 rakama 10 lira atın. Böylece el sonunda yüksek ihtimalle 10 kazanmış olacaksınız. Fakat oldukça riskli bir iş ve sadece korkusu olmayan, parası olan ve riski seven kişilerin oynamasını tavsiye ettiğim bir durum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mariobet